ВЕРТИКАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ

Пасажирські ліфти — найбільш поширений тип ліфтів. Вони призначені, в першу чергу, для перевезення людей. Допускається також перевезення вантажів, за умови, що загальна маса пасажирів з вантажем не перевищить вантажопідйомності ліфта.

Ми завжди готові допомогти Вам у підборі, поставці та монтажу найбільш підходящого ліфта для Вашого об’єкта. Широкий спектр ліфтового обладнання дозволяє нам з успіхом працювати у всіх цінових сегментах ліфтового ринку: «економ», «бізнес-клас» і «преміум».

Сучасні пасажирські ліфти можуть переміщувати до 30-ти осіб (вантажопідйомність від 240 до 2500 кг) зі швидкістю від 0,5 до 4,0 м/с (звичайний ліфт) або до 17 м/с (високошвидкісний ліфт). А електронні системи керування ліфтами дозволяють оптимізувати алгоритм роботи ліфта (групи ліфтів), зменшити час очікування, правильно розподілити пасажиропотік.

 •  

Використання тих чи інших матеріалів у виготовленні різних конструкцій обумовлюється вимогами до надійності, безпеки і естетичної привабливості. І якщо потреба в отриманні міцного і довговічного вироби є чи не первинної у всіх галузях, то, наприклад, дизайнерські вишукування можуть бути зайві. У свою чергу, панорамний ліфт, який також називають оглядовим, демонструє приклад оптимального поєднання і міцнісних якостей, і зовнішньої привабливості. Такі конструкції органічно вписуються в інтер’єри респектабельних бізнес-центрів, готелів, великих терміналів, торговельних і розважальних комплексів. Широке поширення оглядових ліфтів свідчить про те, що, звичайно, у них більше позитивних сторін. В основному це естетичні переваги, серед яких ефектний дизайн, можливість панорамного огляду і невеликі розміри. До того ж деякі моделі виграють у традиційних металевих конструкцій за рахунок низького рівня шуму і відсутність вібрацій. У той же час пасажирський ліфт з відкритим оглядом через прозоре скло дає психологічний комфорт людям, які страждають на клаустрофобію.

 

Котеджні ліфти або як їх ще називають домашні ліфти, від звичайних ліфтів відрізняються за наступними параметрами: низьке енергоспоживання, можливість роботи в автономному режимі при перебоях з електроживленням у будинку, мала вага, мінімальні габарити шахти. Наша ліфтова компанія готова запропонувати ліфти для котеджу або будинки, здатні задовольнити найвищі запити.

Чи є Ви власником котеджу, проектуєте або керуєте будівництвом приватного заміського будинку, наша компанія здатна вирішити поставлене Вами завдання по постачанню і установці ліфта для котеджу якнайкраще.

Ми підберемо оптимальне рішення ліфта для котеджу будь-якого рівня, допоможемо правильно запроектувати, а потім своєчасно здійснимо постачання і монтаж вибраного типу котеджного ліфта.

У наш час установка ліфтів в котеджах вже не є чимось незвичайним. Люди хочуть жити в максимально комфортних умовах, пересуватися по будинку швидко і легко, і в цьому їм допомагає ліфт. Наша компанія серед всіх ліфтів пропонує широкий асортимент ліфтового устаткування для приватної забудови.

Усі моделі котеджних ліфтів різні, але їх ріднить декілька ключових чинників:

 • Вони мають стильний сучасний дизайн, який легко впишеться в дизайн котеджу
 • Ліфти мають невелике енергоспоживання, оскільки створюються по інноваційних технологіях
 • Більшість ліфтів для котеджу мають малу вагу, тобто не зроблять будуть працювати в будь-якій будівельній конструкції
 • Вони надійні і довговічні, зручні для усіх домочадців.
 
Головною метою встановлення і застосування лікарняних ліфтів є транспортування пацієнтів, часто на каталці або у інвалідному візку, а також перевезення різного медичного обладнання.
Через особливе місце установки, ліфти для медичних установ (лікарень, госпіталів, поліклінік, центрів реабілітації) відрізняються:
 • Високим рівнем плавності руху;
 • Зниженими вібраціями при експлуатації;
 • Максимальною точністю в зупинці;
 • Низьким рівнем гучності при транспортуванні пасажирів;
 • Відсутністю масла в роботі конструкції і потреби в його заміні;
 • Підвищеною безпекою (оснащення системою безперебійного живлення при відключенні електроенергії).                                                                  
 • Окремі моделі лікарняних ліфтів мають режим пріоритетного виклику. Така функція потрібна для конструкції, яка поєднує використання пасажирського та медичного підйомника. Так, пріоритет віддається виклику медичних працівників, що супроводжують хворих і тільки після їх доставки кабіна стає доступною іншим пасажирам.
 • Лікарняні ліфти мають продуману, надійну конструкцію, яка рідше потребує ремонту та технічного обслуговування обладнання. 

Вантажні ліфти – призначаються для переміщення вантажів зазвичай, вони можуть бути встановлені в промислових і житлових будівлях, в магазинах і ресторанах, на складах, тобто в тих закладах, де потрібно доставляти важкі та габаритні вантажі на інші поверхи. В залежності від побажань замовника вантажні ліфти можуть бути виконані у наступних варіантах, а саме гідравлічний або електричний. Гідравлічні вантажні ліфти призначаються для низько-висотних споруд. В залежності від призначення вантажні ліфти поділяються на три види: вантажні ліфти в потенційно вибухонебезпечних зонах.

Для вертикального переміщення авто використовуються два типи механізмів: ліфти з кабінами і платформні підйомники. Такі системи дозволяють швидко і зручно піднімати транспортні засоби на висоту в кілька десятків метрів. Автомобільними ліфтами оснащуються багаторівневі паркінги, що функціонують на базі торгових комплексів, бізнес-центрів, житлових багатоповерхівок, великих банків. Нерідко замовниками на виготовлення ліфтів стають колекціонери автомобілів. Великим попитом користуються промислові автомобільні ліфти, що забезпечують повноцінну роботу виробничих підприємств.

Сервісні ліфти – це вид підйомника, призначення і розміри якого не передбачають транспортування людей.
Даний вид підйомника, відомого також, як сервісний ліфт або «ліфт-офіціант» (німий офіціант), використовується в ресторанах, готелях і віллах для транспортування продуктів харчування і столових приладів з кухні в їдальні або інші приміщення, призначені для прийому їжі. Сервісні ліфти мають вантажопідйомністю від 50 кг до 300 кг. Для забезпечення гігієнічності, стіни кабіни і двері ліфта покриті харчовим нержавіючим покриттям.
У кухонних ліфтах кращими є гільйотинні двері, так як вони забезпечують економію простору. За бажанням замовника, всередині кабіни кухонного ліфта може бути встановлена ​​система полиць.

НАШІ ПАРТНЕРИ

КАТАЛОГИ ЛІФТІВ

МИ ВИКОРИСТОВУЄМО КОМПЛЕКТУЮЧІ ТАКИХ ВИРОБНИКІВ: