ТОВ “АССАН ЛІФТ” –
поставки ліфтового обладнання від провідних виробників

Наша компанія надає послуги підбору та поставки ліфтового обладнання, монтаж і подальше їх технічне обслуговування.

Ми поставляємо в Україну продукцію брендів, які добре зарекомендували себе в Європі, Азії та Країнах СНД. Завдяки широкому асортименту можна підібрати ліфтове обладнання для реалізації будь-яких проектів, від житлових будинків до торгово-розважальних центрів і лікарень. Також у нас в наявності великий склад запчастин та комплектуючих, що забезпечує швидке реагування та надійний сервіс.

У нас ви можете замовити:

➤ ліфти з гідравлічним та електричним приводом;
➤ пасажирські та вантажні ліфти;
➤ сервісні ліфти та підйомники.

Персонал

Персонал нашої компанії – наш основний актив. Своїм пріоритетом вважаємо створення умов для кар’єрного і професійного росту співробітників компанії, забезпечення їх матеріального і морального задоволення, що було, є і буде неодмінною умовою фінансового успіху і динамічного розвитку компанії.

Клієнти

Наші клієнти – наші партнери. Ми будуємо наші відносини на принципах взаємної вигоди. Ми створюємо для наших клієнтів конкурентні переваги: ​​підтримуємо на всіх етапах співробітництва; навчаємо персонал; проводимо розумну і гнучку ресурсну політику; забезпечуємо повну комплексність послуг. Ми довіряємо нашим клієнтам, вони довіряють нам.

Мета

Наша основна мета це якість обладнання та безпека наших клієнтів. Керівництво компанії гарантує відповідність системи менеджменту якості вимогам стандарту ISO 9001: 2000 і постійне підвищення її результативності.

Досвід та репутація

Нам можна довіряти. Довіряючи нам, Ви вибираєте компанію з багаторічним досвідом та професійним, кваліфікованим персоналом.

Стислі терміни

Ми здатні скоротити терміни поставки або монтажу за рахунок власної логістики і надійного колективу професіоналів.

Якість обладнання

Ми знаємо, як для вас важлива якість та надійність. Працюємо тільки з перевіреними виробниками. Все обладнання відповідає стандартам діючим на території України – Технічному регламенту, ДСТУ EN 81-20/50.

Роботи «Під ключ»

Всі роботи проводять "під ключ". Вам не потрібно шукати різних виконавців. Ми виконуємо весь спектр послуг: проектування, поставка, монтаж, здача ліфтів в експлуатацію та технічне обслуговування.

Без посередників

Хочете вигідну ціну ? Ми працюємо без посередників, що забезпечує найнищу вартість при високому рівні якості обладнання.

TOP