Котеджні ліфти

Котеджні ліфти або як їх ще називають домашні ліфти, від звичайних ліфтів відрізняються за наступними параметрами: низьке енергоспоживання, можливість роботи в автономному режимі при перебоях з електроживленням у будинку, мала вага, мінімальні габарити шахти. Наша ліфтова компанія готова запропонувати ліфти для котеджу або будинки, здатні задовольнити найвищі запити.

Чи є Ви власником котеджу, проектуєте або керуєте будівництвом приватного заміського будинку, наша компанія здатна вирішити поставлене Вами завдання по постачанню і установці ліфта для котеджу якнайкраще.

Ми підберемо оптимальне рішення ліфта для котеджу будь-якого рівня, допоможемо правильно запроектувати, а потім своєчасно здійснимо постачання і монтаж вибраного типу котеджного ліфта.

У наш час установка ліфтів в котеджах вже не є чимось незвичайним. Люди хочуть жити в максимально комфортних умовах, пересуватися по будинку швидко і легко, і в цьому їм допомагає ліфт. Наша компанія серед всіх ліфтів пропонує широкий асортимент ліфтового устаткування для приватної забудови.

Усі моделі котеджних ліфтів різні, але їх ріднить декілька ключових чинників:

-Вони мають стильний сучасний дизайн, який легко впишеться в дизайн котеджу
-Ліфти мають невелике енергоспоживання, оскільки створюються по інноваційних технологіях
-Більшість ліфтів для котеджу мають малу вагу, тобто не зроблять будуть працювати в будь-якій будівельній конструкції
-Вони надійні і довговічні, зручні для усіх домочадців.

Наш партнер

CEO ASANSOR

Форма для замовлення

Пропозиції на ліфт

TOP